fbpx

Dy gra dhe një vajzë 2-vjeçare nga RMV, janë deportuar nga Turqia: Kanë qenë në Siri dhe Irak

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *