fbpx

Kur punonjësi në administratë ju shpall luftë me dokumente (VIDEO)

Me siguri ju ka ndodhur. Shkoni të aplikoni për punë dhe ju mbyt byrokracia. Në ato momente ju duhet një superfuqi si e kësaj vajze për tu përballur me arrogancën e punonjësit në administratë, fenomen ky që nuk mungon në Maqedoni. Shikoni videon më poshtë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button