fbpx

A ju kujtohet atletja 19 vjeçe nga Australia Michelle Jenneke ? (VIDEO)

Atletja Michelle Jenneke që nga Lojërat Olimpike është shndërruar në sensacion interneti dhe konsiderohet si atletja më e bukur. Ajo thjeshtë është ëndra e çdo mashkulli.

Video e re e atletes më të bukur ku tregohet ëndra e çdo mashkulli që ka për sportisten nga Australia.

Shikoni Videon !

Lajme të ngjashme

Back to top button