fbpx

Kobe Bryant dhe Lakers fitojnë bindshëm (VIDEO)

Kobe Bryant dhe Lakers kanë shënuar fitore të re në të cilën e fituan Philadelphia 76ers me rezultat 111 – 98, ku më i dalluari i ndeshjes ishte Kobe Bryant me 34 pikë, dhe nga Philadelphia 76ers më i miri ishte Nick Young me 30 pikë të shënuara.

Ndeshjet tjera që u zhvilluan ishin:

Toronto 103 – 96 Houston

Sacramento  97 – 122 Denver dhe

Portland 95 – 94 New Orleans

Lajme të ngjashme

Back to top button