fbpx

Shi dhe mjegull gjatë tërë ditës

Në Maqedoni sot do të mbajë mot i vranët me reshje shiu, si dhe me mjegull. Në orët e mëngjesit do të ketë mjegull e cila do të vazhdojë të jetë prezente gjatë tërë ditës. Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej 0 deri në5 gradë Celsius, ndërsa ato të ditës do të arrijnë deri në 12 gradë.

Në Shkup mot i ngjashëm, me reshje shiu dhe mjegull. Temperaturat prej 2 deri në 7 gradë Celsius./Portalb 

Lajme të ngjashme

Back to top button