fbpx

Ja çfarë i çmend meshkujt…

Shpeshherë ju kemi shkruar në lidhje me gjërat të cilat e “ndezin” një mashkull, dhe anasjelltas.

Mirëpo, ndryshe nga herët tjera kur ua kemi bartur këshillat e seksologëve apo psikologëve, kësaj radhe ua paraqesim disa mendime nga vetë meshkujt dhe, siç do të shihni edhe vetë, disa rezultate të kësaj ankete janë mjaft befasuese.

Ja se çfarë i çmend meshkujt:

1. “Zëri i saj në mëngjes dhe në mbrëmje para gjumit.”

2. “Zonjë në rrugë, e çmendur në krevat.”

3. “Femra që di  të ecë me take.”

4. “Femër me ambicie”

5. “Një grua që është 70% engjëll dhe 30% djall.”

6. “Një grua me nivel të lartë të vetëbesimit”.

7. “Ajo që paguan darkën e vetë.”

8. “Femrat e pasura.”

9. “Një femër e cila nuk ka nevojë për grim dhe që është modeste.”

10. “Një femër e cila do të luajë Play Station 3 me mua.”

11. “Ajo që mban erë të mirë.”

12. “Femra që ec në shtëpi me bluzën time.”

13. “Kur ma kafshon buzën e poshtme duke më puthur.”

14. “Një femër e sapo dalë nga dushi, e mbështjellë me peshqir.”

15. “Ajo që ka gishtërinj të lezetshëm të këmbës.”

16. “Një femër që çdoherë është e pavarur dhe e mban në mendje faktin që unë nuk jam babai i  saj.”

17. “Femrat që notojnë.”

18. “Kur një femër kafshon buzën e saj teksa po të shikon ty në sy.”

19. “Seks në dush.”

20. “Kur një femër e di të kaluarën time, por më vlerëson për atë që jam tani.”/Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button