fbpx

A1 Maqedoni: Janë tejkaluar vështirësitë për thirrje, po punohet në problemin me dërgimin e porosive

Vështirësitë për thirrje telefonike janë tejkaluar, ndërkaq për momentin po punohet në tejkalimin e problemit me dërgimin e sms-porosive, kumtuan nga A1 Maqedoni, njofton Portalb.mk.

Nga kompania thonë se gjatë ditës së djeshme kanë pasur gabim të papritur teknik në telefoninë mobile, për shkak së cilës një pjesë e shfrytëzuesve kanë pasur vështirësisë për të thirrur dhe për të dërguar sms-porosi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button