fbpx

‘Big Brother Shkodra’ nesër në Shkup (Video)

Në kuadër të manifestimit Ditët T, nesër (e hënë) në Teatrin shqiptar në Shkup do të shfaqet komedia ‘Big brother Shkodra’ e Teatrit ‘Migjeni’.

Shfaqja fillon në orën 19:00, biletat mund ti gjeni tek Libraria e Çarshisë, dhe kushtojnë 200 denarë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button