fbpx

Parashikimi i motit për ditën e hënë

Të hënën në orët e para të mëngjesit do të kemi paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës do të kemi vranësira dhe reshje lokale shiu.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 gradë në 5, ndërsa maksimalja e ditës do të lëviz prej 6-12 gradë Celsius./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button