fbpx

VIDEO -Chuck Norris për Gangman Style

Njeriu më i fortë që njeh historia e gjithësisë, Chuck Norris, në një video të montuar tregon se sa i është mërzitur megahiti “Gangnam Style”.

Kënga e jugkoreanit Psy, e cila shumë shpejtë do të arrijë rekord prej një miliard shikimesh në YouTube, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të lëshohet vazhdimisht.

Mirëpo, kjo e ka mërzitur Chuckun, i cili përmes videos së mëposhtme shpreh qartë mendimin e tij për këtë këngë. /telegraf

Lajme të ngjashme

Back to top button