fbpx

Projekti më i ri i Iphone 6

Një nga projektet më të reja për lançimin e Iphone 6 ka të bëjë me një smartphone, që vjen me ekran transparent ku një veçori tjetër e tij do të jetë edhe elasticiteti.

Pra mund të përthyhet dhe mund të rikthehet sërish në formen fillestare. Një ide e Apple që duket se do rrëmbeje sërish vemëndjen e përdorueseve në mbarë boten./portalb/

Lajme të ngjashme

Back to top button