fbpx

VIDEO- Capital T ‘Ditë e re’ klipi i ri

Reperi nga Prishtina, Capital T, ka publikuar videoklipin e tij të ri, të këngës nga albumi i fundit, “Ditë e Re”.

Videoklipi ashtu si kënga është punuar nga Authentic Entertainment, ‘labeli’ në të cilin bën dhe pjesë ‘Kapo’.

Ky videoklip është një risi në skenën e muzikës tonë, pasi për dallim prej reperëve tjerë, reperi me emrin e vërtet Kushtrim Ademi ka vendosur për imazhe më të buta në ambient të hapur dhe në përshtatje me stinën e dimrit.

Xhirimet e videoklipit janë bërë në Amerikë, aty ku dhe Capital T momentalisht është duke jetuar. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button