fbpx

Nora Istrefi topless (Foto)

Fotoja ku Nora Istrefi shfaqej vetëm me mbathje është bërë në Ulqin, në një plazh ku nuk lejohet të vishesh, përveçse topless. Në këtë plazh, uji është shërues i disa sëmundjeve të lëkurës dhe kjo është edhe arsyeja kryesore që Nora Istrefi ka hequr recipetat.

Fotoja është realizuar në verën e vitit 2011, ku Nora ka qenë bashkë me një shoqe për të provuar vetitë shëruese të këtij plazhi. Sipas Norës, në këtë plazh të gjitha femrat dalin topless dhe aty nuk lejohen aparatet fotografike, por mesa duket jashtë vëmendjes së rojave janë celularët.

Me një aparat të tillë celular është realizuar edhe fotoja që bëri xhiron e internetit dhe që dëme në imazh këngëtares nga Kosova.

Lajme të ngjashme

Back to top button