fbpx

Autogoli i vitit dhe çfarë gjesti i Bathës (VIDEO)

Tirana në festë sërish. Gafë pafalshme e Hektor Idrizajt, i cili shënoi në portën e tij. Një goditje e Ngoo u devijua nga mbrojtësi vlonjat i Partizanit, që çuditërisht e dërgoi në rrjetën e portës së Alban Hoxhës, transmeton ABC.

Idriz Batha, i ndodhur pranë tij, nuk feston dhe me gjestin e tij i ka habitur të gjithë. Ai shkoi të ngushëllonte kundërshtarin, që ishte i shtrirë përtokë dhe kishte vënë duart në kokë për atë që kishte bërë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button