fbpx

Rita Ora,arriti të tërheq vëmendjen të Premten në Bremen

Këngëtarja kishte veshur një pallto ngjyrë portokalli me të cilin dukej se nuk kishte asgjë të veshur ndër te.

Kishte veshur take të larta me shirita të artë mbi nyjet e saja. Pamjen e saj e kompletoi edhe i kuqi në buzët e saja e cila është tipar dallues për Rita Ora-n.

Ajo kohëve të fundit kishte folur me magazinën e modës “Haarper’s Bazaar” për stilin e veshjes së saj. Ajo tha : “Unë jam djalë vajzë. I dua trajnerët e mija dhe dua veshjen elegante që shkëlqen. E pëlqej pompozitetin dhe elegancën. E dua stilin e mbi egzagjëruar.”

Ylli i lindur në Kosovë po ashtu tregoi se nga kush është inspiruar dhe kë e ka idhull në industrinë e muzikës dhe filmave.

“Jam rritur duke dëgjuar Beyonce dhe Gëen Stefani sepse ishin vajza të sinqerta. E gjej emocionuese faktin se vajzat janë lidhur me mua dhe me muzikën time dhe se un kam forcën të ndërroj jetën e dikujt për vetëm tre minuta, t’i zgjoj ata”./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button