fbpx

BDI: Nuk do të lejojmë Selën, Taravarin dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *