fbpx

Kalkulime parazgjedhore:Thaçi refuzon dialog me LSDM dhe VMRO-DPMNE, Mickoski do t’i pret zgjedhjet

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *