fbpx

Tapeti i kuq i Brit Awards, si u veshën VIP-at? (FOTO)

Nata më e madhe e muzikës britanike bëri bashkë yje të shumtë të skenës angleze dhe jo vetëm. Këngëtarë dhe njerëz të tjerë të famshëm kaluan në tapetin e kuq, por cilët ishin ata që u komentuan më shumë për veshjen? Nga Billie Eilish e deri te ylli i Pussycat Dolls, Ashley Roberts, këta janë yjet që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq, shkruan Class.

Billie Eilish me Burberry

.

Harry Styles me Gucci

.
Adwoa Aboah me Vivienne Westwood
.

Iris Law me Christopher Kane

.

Maya Jama

.

Mabel me Moschino

.

Paloma Faith me Miu Miu

.

Lizzo me Moschino

.

Dermot Kennedy me Dior

.

Charli XCX me Fendi

.

Ellie Goulding me Koché

.

Niall Horan

.

Hailee Steinfeld

.

Ashley Roberts (Pussycat Dolls)

.

Anne-Marie

.
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close