fbpx

Dasma më e madhe në vend (VIDEO)

Në ditën e të dashuruarve TEG dhe Ami Event çelën aktivitetin që tanimë është kthyer në traditë, transmeton OraNews.

Në dekorin e veçantë dhe altarin martesor dhjetra çifte kurorëzuan martesën në prani të personazheve publikë që ata kanë zgjedhur vetë.

Ceremonitë e celebrimit i nisi kryebashkiaku Erion Veliaj. Edhe për të dashuruarit që nuk janë pjesë e ceremonive TEG ofron shumëllojshmëri zgjedhjesh. Ceremonitë do të vijojnë nga datat 15 dhe 16 shkurt.

Risi e ketij organizimi do të jetë mundësia për të fituar një udhëtim mjalti, finacuar nga Interspar.

Të shtunën dhe të dielën ceremonite do të celebrohen nga Eranda Libohova, Eliona Pitarka, Rudina Dembacaj, Çiljeta, Eni Shehu dhe të tjerë personazhe te showbizit shqiptar.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close