fbpx

Van Persi zgjidh ndeshjen në 31 sekonda (VIDEO)

Mançester Junajtid dhe Mançester Siti kanë vazhduar dominimin e tyre në kampionatin anglez duke u arratisur me fitoret e javës së 14-të, ndërsa ndjekësit më të afërt, Çelsi dhe Uest Bromuiç janë ndalur përsëri. 

Lajme të ngjashme

Back to top button