fbpx

Jul Deda: Humori nuk është më ekskluzivitet, po e bëjnë dhe deputetët

Aktori i humorit Julian Deda ishte i ftuar sot në emisionin e mëngjesit në televizionin Ora  “Ditë e Re” me moderatorët Arjola Shehudhe Kelvi Kadilli.

A bëhet humor në Shqipëri, Julian Deda thotë se tashmë kjo fushë nuk është  më ekskluzivitet vetëm i aktorëve por të gjithë duan të bëjnë humor.

Gjatë bisedës Juli tregon dhe si e menaxhon famën dhe si arriti të humbte 14 kg  nga pesha e tij.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close