fbpx

Manchester United zbriti për 30 milionë euro çmimin e kërkuar për Pogban

“Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të pranojë 150 milionë funte për yllin francez.

Manchester United kanë zbritur çmimi fillestar të kërkuar nga ta për Paul Pogban në 150 milionë funte nga 194 milionë dollarë sa kërkonin, raporton The Sun.

Mesfushori është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford, por Real Madridi dhe Juventusi janë larguar nga ai për shkak të çmimit të lartë të kërkuar nga Unitedi, transmeton Koha.net.

Por tani “Djajtë e Kuq” si duket janë shumë të interesuar që ta largojnë francezin nga ekipi i tyre dhe janë të gatshëm që të pranojnë çmim më të ulët për ta liruar atë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button