fbpx

Ndërroi jetë ikona e muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha

Ka ndërruar jetë bilbili i muzikës Nexhmije Pagarusha.

Nexhmije Pagarusha ikona e muzikës shqipe, ishte e njohur si një grua e cila gjatë gjithë karrierës së saj i ka shërbyer me nder dhe dashuri atdheut të saj përmes artit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button