fbpx

Nxirret nga deti kjo krijesë misterioze (VIDEO)

Pamjet e një krijese misterioze dhe të çuditshme të kapur në det nga një peshkatar në Oqeanin Atlantik,  jashtë ishullit Coney (Brooklyn) po bën xhiron e rrjeteve sociale, transmeton OraNews.

Krijesa duket, në disa mënyra, shumë e ngjashme me atë të një oktapodi, por ka vetëm  tre tentakula dhe një gushë të madhe të pozicionuar në “kokë”.

Në video mund të shihni krijesën detare që trembet nga prania e peshkatarit, që i drejtohet nënës së tij me pyetjen: “Çfarë dreqin është kjo? Çfarë po ndodh?” 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button