fbpx

Postimi i tij po bëhet viral, dikush e parashikoi vdekjen e Kobe Bryant 8 vite më parë

Ndodh ndonjëherë që persona të ndryshme të shkruajnë një status pa u menduar gjatë dhe mbase askush në ato momente nuk i kushton vëmendje, shkruan Class.

E njëjta gjë ka ndodhur më një postim që po bëhet viral, menjëherë pas vdekjes së Kobe Bryant si pasojë e një aksidenti me helikopter. Një person me emrin Noso në Twitter e kishte ”parashikuar’’ aksidentin e 41-vjeçarit, pasi në 2012 kishte publikuar një status ku shkruante se ”Kobe do të vdesë nga një përplasje helikopteri’’.

Në fakt kështu ka ndodhur. Ky postim po shpërndahet me shpejtësi.

Kobe preferonte që shumicën e kohës të udhëtonte me helikopterin e tij privat, pasi e urrente trafikun. Në këtë aksident tragjik humbi jetën edhe vajza e tij, Gianna, 13 vjeçe dhe 7 persona të tjerë.

Madje edhe një film i vizatuar e dinte se kjo do të ndodhte…

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close