fbpx

Kryeministri kroat, Plenkoviç: Shpresoj që të zhbllokohet integrimi në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *