fbpx

Këto vajza të famshme janë veshur njësoj, por duken krejtësisht ndryshe

Shumë prej nesh shkojnë në të njëjtat dyqane me çmime mesatare, kështu që është një gjë normale që të shihni dikë të veshur si ju në rrugë ose në rrjetet sociale. Ju mund të mendoni se të famshmit nuk e kanë këtë problem, pasi blejnë rroba luksoze. Mirëpo, edhe atyre ju ndodh që të vishen njësoj, shkruan Class. Disa janë veshur rastësisht njësoj, disa me qëllim, në fund të fundit ato kanë zgjedhur të njëjtën veshje. Mirëpo, e veçanta e tyre është se ato nuk duken njësoj. Edhe pse të veshura njësoj, ato duken krejtësisht ndryshe.

Emilia Clarke dhe Katy Perry

.

Nicole Kidman dhe Zazie Beetz

.

Meghan Markle dhe Victoria Beckham

.

Julianne Moore dhe Celine Dion

.

Zendaya dhe Timothée Chalamet

.

Emma Stone dhe Amal Clooney

.

Kitty Spencer dhe Kate Beckinsale

.

Selena Gomez dhe Victoria Beckham

.

Céline Dion dhe Jennifer Lopez

.

Mbretëresha e Spanjës Letizia dhe Dukesha e Sussex Meghan

.

Gigi Hadid dhe Jennifer Lopez

.

Drew Barrymore dhe Julia Roberts

.
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close