fbpx

Juventusi ofroi dy yjet e saj për Pogba

Juventus nuk heq dorë nga Paul Pogba.

Mesfushori francez po rikuperohet nga dëmtimi i pësuar në gjysmën e parë të sezonit dhe bashkimi me Manchester United është shtyrë së tepërmi, transmeton OraNews.

E nga kjo situatë kërkon që të përfitojnë kampionët e Seria A, që është gati të bëj çmenduri për ta rikthyer në “Juventus Stadium”. Sipas “Tuttosport”, një nga Rabiot dhe Dybala mund të përfshihet në negociata për të arritur te kampioni i Botës, i cili kërkohet edhe nga Reali i Madridit dhe PSG.

Megjithatë, eksperienca e mëparshme në radhët e torinezëve pritet të vendos shumë për vendimin e Pogba, që kërkon të ndryshojë sa më shpejt ambient.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button