fbpx

Forcat besnike të gjeneralit Khalifa Haftar pranojnë thirrjen e Turqisë dhe Rusisë për armëpushim në Libi

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *