fbpx

Ish-bashkëshorti i këngëtares së njohur shqiptare ka kryer vetëvrasje

Franco Ciani, ish-bashkëshorti i këngëtares Anna Oxa ka kryer vetëvrasje në dhomën e një hoteli në Fidenza, një provincë e Parmës në mëngjesin e 2 janarit! Këngëtari dhe producenti i njohur, e ka ndërmarrë aktin e rëndë të vetëflijimit për shkak të borxheve të shumta, raporton “Il Corriere della Sera”.

Ai dhe Ana Oxa

Duket se ai vetë e kishte paralajmëruar vetëvrasjen, pasi pak kohë më parë ka postuar në rrjetet sociale imazhin e një ëngjëlli.

Ana OxaAi ishte autor i këngës së famshme “Ti lascero”, këngë e interpretuar nga Anna Oxa në vitin, me të cilën ajo fitoi “Festivalin e Sanremo-s”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close