fbpx

Cavani arriti marrëveshje me gjigantin spanjoll

Është arritur marrëveshja ndërmjet Edinson Cavanit dhe Atletico Madridit.

Gazetari italian Gianluca di Marzio raporton se sulmuesi uruguaian ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me Atleticon, transmeton Koha.net.

Megjithatë, Cavani duhet të presë qershorin për t’u bashkuar me Atleticon, atëherë edhe kur i skadon kontrata me PSG-në.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close