fbpx

Shoferi regjistroi me celular aksidentin tronditës (VIDEO)

Shoferi i një automjeti që udhëtonte në California regjistroi me aparatin e tij celular një aksident të jashtëzakonshëm, transmeton OraNews.

Ndërsa makina i afrohet një kthesë të majtë, një makinë sportive shfaqet papritmas, duke përshkuar me shpejtësi rrugën.

Mjeti nuk merr kthesën, por ecën drejt duke kaluar shkëmbin dhe më pas rrëzohet në det.

Personi, i cili bëri videon njoftoi menjëherë autoritetet, të cilët filluan hetimet.

Videoja është bërë publike nga autoritetet dhe jo nga personi që regjistroi pamjet tronditëse.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close