fbpx

I bëri dhuratë një banane për Krishtlindje, babai befasohet (VIDEO)

Një vajzë e quajtur Aria, befasoi babain e saj me reagimin e jashtëzakonshëm ndonëse pranoi një banane, dhuratë për Krishtlindje dhe kjo mund të ishte më e keqja që mund të pritej nga njerëzit më të dashur, transmeton KlanKosova.

Sqarimi i babait të saj nga Los Angelos, qe se një dhuratë të tillë ai e bëri për të bërë shaka me vajzën e tij ngjashëm siç kishte bërë dikur me djalin tashmë të rritur, njofton Klan Kosova.

Shkrirja e vogëlushes pas dhuratës, bëri që pamjet e momentit kur sheh bananen të marrin dhenë nga reagimet.

”A je e lumtur” e pyet babai ndërsa ajo i përgjigjet me emocion ”Po, jam!”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close