fbpx

United i gatshëm ta shesë superlojtarin

Manchester United është bërë gati për ta shitur mesfushorin Paul Pogba përsëri, në Juventus.

Sipas Tuttosport, Zonja e Vjetër ka ofruar 52 milionë funta dhe plus ish mesfushorin e Liverpool, Emre Can, çka mund ta bindte Djajtë e Kuq për ta liruar, transmeton Klan Kosova.

Menaxheri i United, Ole Gunnar Solskjaer dhe agjenti i futbollistit, Mino Raiola, janë takuar së fundmi se që qëndrimi ka qenë që Pogba nuk do të kalojë askund në afatet e ardhshme kalimtare.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button