fbpx

Zaev, Xhaferi dhe Shekerinska i panë për së afërmi kapacitetet e forcave ajrore dhe detare të SHBA-ve dhe NATO-s

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *