fbpx

Shkup, shkeli këmbësoren dhe iku

Shkupjania e moshës 40 vjeçare mori lëndime të rënda kur dje në mëngjes u përplas nga makina e tipit golf, me ç’ rast shoferi ka ikur, njofton MPB.

Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin e rrugës Ilinden.

Gruaja e lënduar është dërguar në qendrën mjekësore në Shkup me lëndime të rënda trupore.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close