13 veshje që duken krejtësisht ndryshe te modelet dhe vajzat e famshme

Modelet e pasarelave kanë permasa perfekte, ato janë të gjata dhe të krijohet ideja se këmbët e tyre nuk kanë të mbaruar. Ajo çfarë besohet nga të gjithë është se rrobat duken më bukur kur vishen nga modelet, shkruan Class. Mirëpo, a është gjithmonë e vërtetë kjo gjë?

Më poshtë do të keni mundësinë të shikoni si duken rrobat e veshura nga modelet dhe nga personazhet e famshëm. Ju do të vendosni tek cilat duken më bukur: modelet me forma ideale trupi apo tek ato me forma të zakonshme trupore?

Christian Dior / Jennifer Lawrence
Christian Dior / Jennifer Lawrence
Ralph & Russo / Penélope Cruz
Marques Almeida / Rihanna
Christian Dior / Rihanna
Giambattista Valli / Rihanna
Ralph & Russo / Jennifer Lopez
Gucci / Salma Hayek
Zuhair Murad / Chrissy Teigen
Marc Jacobs / Rita Ora
Balmain / Beyoncé

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button