Palltoja e verdhë e Melania Trump mori vëmendjen e të gjithëve, kushton shumë

Melania Trump tërheq vëmendjen kudo ku shfaqet, jo vetëm për shkak të marrëdhënies së saj me presidentin Trump, por edhe për stilin elegant plot shije. Në fakt pas saj fshihet një skuadër e tërë që zgjedh me kujdes veshjet e Zonjës së Parë. Gjithsesi, ajo është e bukur dhe elegante dhe çdo veshje duket sikur i shkon. Edhe palltoja e verdhë që ka veshur në Buckingham Palace, nuk ka kaluar pa vëmendjen e merituar, shkruan Class.

Melania dhe Donald Trump ne Britani
Melania dhe Donald Trump ne Britani

E ftuar nga mbretëresha në pallatin mbretëror për të shoqëruar Trump, Melania shkëlqeu me pallton nga Valentino. Kjo pallto e verdhë nëse ju pëlqen kushton plot 4700 paund. Shumë apo jo?

Melania dhe Donald Trump ne Britani
Melania dhe Donald Trump ne Britani
Melania dhe Donald Trump ne Britani
Melania dhe Donald Trump ne Britani
Melania dhe Donald Trump ne Britani

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button