Presidenti Thaçi në Thumanë e përjetoi “live” tërmetin e fundit në Shqipëri (VIDEO)

Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi e përjetoi “live” tërmetin e fuqishëm që e goditi sot Shqipërinë, njofton Ora News.

Ai ndodhej në Thumanë për tu gjendur pranë banorëve që u prekën nga tërmeti dhe ndërsa po prononcohej për gazetarët u regjistruan lëkundjet e forta.

Për pak sekonda  situata ishte në panik, gazetarët dhe banorët  përreth që bërtisnin, ndërsa zëvendësministri Braçe që tentonte të qetësonte njerëzit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button