fbpx

Qëlloi me armë 9 herë në drejtim të makinës, burri vret gruan dhe të dashurin e saj

Mediat e huaja kanë raportuar një ngjarje të rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Oklahoma, ku një burrë ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij dhe të dashurin e saj, transmeton TopChannel.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një parkim makinash, ku autori i krimi ka shtënë në drejtim të bashkëshortes dhe të dashurit të saj, ndërsa të dy ndodheshin brenda në makinë.

Mësohet se autori ka shtënën 9 herë në drejtim të makinës dhe më pas ka qëlluar veten duke gjendur vdekjen e menjëhershme.

Organet policore deklaruan se çështja është në hetim, për të zbuluar rreth shkaqeve që çuan autorin të ndërmarr këtë akt barbar, ndërsa shprehen gjithashtu se po punojnë për të marrë masa parandaluese për krime të këtij lloji.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button