Baladë nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara (Kënga)

Arilena Ara ka bashkëpunuar me Flori Mumajesin për të sjellë një baladë dashurie, transmeton OraNews.

“Doja” titullohet dueti i tyre që i dedikohet të gjithë personave që janë lënduar nga një histori dashurie.

Në tekstin e punuar nga Lindon Berisha, flitet për dy persona që nuk e besojnë se kanë humbur përjetësisht dashurinë e jetës.

Edhe këtë herë, Arilena ia ka besuar muzikë Darko Dimitrov. Pritet që shumë shpejt kjo këngë të kthehet në hit dhe të prekë zemrat e të gjithë të lënduarve.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button