fbpx

Lutfi Haziri: Nuk ka asnjë lloj ngërçi mes LDK-së dhe VV-së, jemi drejt ndërtimit të koalicionit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *