fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej tre deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 12 deri më 19 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close