Kjo është arsyeja pse u ndan prindërit homoseksualë

Dy prindër homoseksualë nga Britania i kanë dhënë fund lidhjes 32-vjeçare. Arsyeja është sepse njëri prej tyre ka rënë në dashuri me të dashurin e vajzës, transmeton OraNews.

Barrie Drewitt-Barlow, 50 vjeç, jeton tani me bashkëshortin që po divorcohet, me pesë fëmijët e tyre dhe të dashurin e ri, 25-vjecarin Scott Hutchison.

Scott ka qenë gjithmonë biseksual dhe para se të niste historinë me miliarderin Barrier, ishte i lidhur me vajzën e tij 19-vjeçare, Saffron.

Të gjithë i kanë mbështetur për këtë histori dhe nuk janë bërë pengesë që të shijojnë ndjenjat e tyre.

Barrie dhe Tony, 55 vjeç, janë prindër të pesë fëmijëve, por thonë se nuk kanë patur asnjëherë kontakt seksual prandaj ndarja nuk ishte e vështirë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button