fbpx

Sërish lëkundje tërmeti në Tiranë

Pak minuta më parë Tirana është tronditur sërish nga lëkundjet e tërmetit. Lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3,6 ballë të shkallës Rihter dhe epiqendra ka qenë në afërsi të Bulqizës, 23 km nga Tirana.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button