fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Në Maqedoninë e Veriut sot do të mbajë mot kryesisht me diell, me vranësira të ulëta deri në mesatare dhe erë të lehtë në drejtimin jugor.

Në disa lugina të caktuara në mëngjes do të ketë kushte për mjegull.

Temperatura maksimale në Shkup do të arrijë 18 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button