fbpx

Pasi u publikua masturbimi i politikanit nga Bosnja në internet, e larguan nga partia

Fotografitë në të cilat masturbonte, ndikuan që politikani nga Bosnja dhe Hercegovina të largohet nga “Bashkimi për ardhmëri më të mirë”, transmeton Dnevni Avaz.

Jo zyrtarisht, kryesia e partisë ka zbuluar se vetë Agan Buniq ka publikuar fotografitë eksplicite në internet.

Buniq është vlerësuar si person i respektueshëm, dhe fotografitë e tij në të cilat ishte i zhveshur iu ka dërguar personave që i njeh. Sipas mediumit, ai në institucione publike ka punësuar të dashurat e të afërmve të tij.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button