fbpx

Derisa barteshin mbeturinat kimikale nga “Ohisi” u derdhën, duke u pastruar u shpërndanë dhe ndotën ajrin

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *