fbpx

Tërmeti dridhi Tetovën, epiqendra mes fshatit Bogovinë dhe Kamnjan

Sot në orën 12:16 minuta kishte tërmet në rajonin e Pollogut, më saktësisht epiqendra ka qenë mes fshatit Bogovinë dhe Kamnjan, në afërsi të Tetovës. Fuqia e tërmetit ishte 3.2 shkallë sipas Rihterit ndërsa thellësia 2 kilometra njofton Portalb.mk.

Nuk njoftohet të ketë dëme materiale dhe lëndime në njerëz.

Tërmeti

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button