fbpx

Zaevi komentoi kandidaturat e mundshme të Arifit, Talevskit, Dokmanoviqit dhe Hasevit për ambasadorë të RMV-së

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *